Naruto Arena(poradnik)

Patrzysz na archiwalną wersję wątku "Naruto Arena(poradnik)" z forum forum.senpuu.net/pit991 - 17-02-08, 18:08
W Związku ze zmianami jakimi nas użyczył admin NA będe musiał zaktualizować składy,wkrótce powinien wyjść uaktualnienie i kolejne składy:)
Pozdro

Dobra tworze teraz poradnik na teamy by nie było niekończących się pytań jaki team do
kogo a więc;p(no i oczywiście fali niepotrzebnych postów)
będę do każdej postaci dobierał teamy z podstawowymi postaciami jak i postaciami odblokowanymi;p
a więc:
Zacznijmy od Naruto(opis:Postać bloker/reduktor/ofens,używa gen,nin,tai)

oczywiście team 7 ze względu na to że świetnie się Naruto w nim komponuję naruto-Haku-Sakura(by Kejmur)wiadomo bloki w razie czego blokujemy sakurą,Naruto do wykańczania ale najważniejszy
Haku,Unieruchamiamy,następnie dwie masówki i dobijamy sakurą i naruto
Naruto-Kakashi-Shikamaru(by Ray)wiadomo bloki co prawda czakra się miesza ale na misje w sam raz.Po pierwsze używamy sharingana tylko po zapuszczeniu cieniu lub gdy shika jest zablokowany,następnie Kakashi unieruchamia i wykańcza w razie czego naruto ponownie unieruchamia a z cieniem shiki i skillem kage mane można dobijać.

Kolejna postać to Sasuke(ofens/reduktor,używa:nin,blood,tai)

team7 oczywiście dla początkujących świetny team;p
Chouji-Sakura-Sasuke najpierw staramy się odpalić sharingana u Sasuke,następnie tabletka chouhiego i leczenie sakury.Po czym combo chidori+punch(1 tabletka) i śmierć postaci(oczywiście bez redukcji).Jak jest źle to leczymy sakurą lub chowmy się chouhim w mięsnym czołgu a no i tabletek jak co może być więcej bo leczenie po tabletce daje plus 10hp:) no i sakura blokuje groźnych opponentów
Sasuke-Kabuto-Lee/Sakon/dosu/Kiba teraz przeanalizuje trochę skład na misje do orochimaru a więc;p
lee-jeśli szybko załączysz nirvane u Kabuto i zgromadzisz przynajmniej dwie tai to będzie dobrze o ile nie dostaniesz trucizny od Kankuro czy Shizune
Sakon-to samo szybko nirvana,następnie combo chidori+punch(minus że zabiera 4 czakry)
Dosu-dosu sam omija redukcje dlatego Kabuto jedynie jako drainer będzie nam potrzebny czyli podkręcamy skilla Dosu do 40hp a następnie walimy chidori+Vibrating Sound Dril(40hp) i po jednej postaci(plus że zabiera 3 czakry,minus że dosu potrzebuje Melody Arm Tuning na 5 rund ale coś za coś;p)
Kiba-postać do tego teamu też dobra ale potrzeba szybkiej nirvany a następnie zaznaczenia i garrugi bo jeśli Kiba zostanie zablokowany może być ciężko,wtedy przydaje się kabuto który kradnie czakrę ale jak odpalimy nirvane i garruge to powinno pójść jak spłatka:)

sakura(heal/block single,używa:nin,tai,radom)
oczywiście team 7 na początek
Sakura-Chouji-Sasuke(patrz w team na Sasuke)
Sakura-Haku-Naruto(patrz na team do Naruto)
sakura-Shizune-Shikamaru(by Jubi) wiadomo skład na tsunade plus mass block no i oczywiście powolne ale skuteczne(nie mieszamy czakr)pokonywanie przeciwnika.
Sakura-Shino-Temari(by Kejmur)dwie ściany plus mass Temari,kradnięcie czakry shino,odpalanie ścian najlepiej w krytycznych momentach po rozstawieniu pluskw
Shizune-sakura-Chouji-też dobry team ale tu chodzi by jak najszybciej zrobić tanka chouhim nastnie dwie tabletki,leczenie shizune lub sakury i po trzeciej tabletce hity chouhim.
Shizune-Sakura-Lee-wiadomo chodzi tu o odpalenie bram i szybkie lczenie sakurą i shizune.
sakura-haku-Ino świetny skład na bloki

Kakashi(single block,ofens,Instant Killer,kopiowanie[unikat])jedna mała rada dla tych którzy,zdobyli Kakashiego.Sharingan to wielki atut Kakashiego ale pamiętaj że Sharingan nie kopiuje technik,które w elemencie mają blood czyli np.cień shiki,mięsny czołg chouhiego
Kyubi rage itd.
Kakashi-Shikamaru-shigure zaczynamy od preparacji Shikamaru,następnie preparacja shigure i zostawiamy blood/gen lub obie czakry następnie zapuszczamy cień i mass shigure.Następnej turze albo rączka shiki,raikiri+skill shigure za 25hp i dobijamy minimum jedną postać dalej blokujemy sharinganem kakashiego,w następnej pieskami,oczywiście znowu czekamy na cień i zapuszczamy parasole aż do napisu"You win"
Kakashi-sakon-Kankuro tu oczywiście dążymy do tego by zbić sakonem lub Kakashim 40/55hp a następnie dobijamy kankuro i tak do upadłego.
Kakashi-Naruto-Shino i tu mówię na wstępie,że do tego teamu potrzeba solidnego treningu.Po pierwsze w ogóle gra shino wymaga cierpliwości i ważne by go nie tracić po 3 kolejce bo przyda nam się by wykraść cenną czakrę w której naruto i kakashi nie współgrają.
Kakashi-Naruto-Oro denerwujący team,nawet dwa razy od niego dostałem,więc na początku pieczęć na Naruto(on ma redukcje)następnie w zależności od czakry,manda i kagebushiny(w najgorszym wypadku mandę)a później dobijamy raikiri i blikujemy naruto w razie czego jest mieczyk Orosia który zabiera jedną czakrę.
Kimmimaro-Kakashi-Naruto tu robimy massówkę Kimmim po czy dobijamy Kakashim w razie czego Naruto jako wsparcie.
Naruto-kakashi-Shikamaru(patrz team z Naruto)

Shino(drain/mass/ściana,używa blood,radom)

Sakura-Shino-Temari(patrz team na Sakure)
Kakashi-Naruto-Shino (patrz team na Kakashiego)
Shino-Jirobu-Hinata-bardzo dobry team na kradnięcie czakry.shino po cichu podkłada pluskwy hina atakuje uderzeniem za 40hp(2r) zabierając 2 czakry a jirobu chowa nasz skład i kradnie 2 czakry przeciwnikowi no a później shino mass do kolekcji:)
Jirobou-Tayuya-Shino(by Kejmur)- Bloker, dwóch defensorów, dwóch kradnących manę, jeden ją spalający.
Temari-Shikamaru-Shino dwie ściany,jeden mass block jak czakra dochodzi to przeciwnik nic ci nie zrobi.
Shino-Yoroi-Hinata ustawienie nakradnięcie czakr,preparacja Yoroiego,byakungan Hinaty po czy hit hinaty a później dochodzi kradnięcie Yoroiego i shino.bardzo pożyteczny i denerwujący skład.
Gaara-Lee-Shino(by Kej)-załączmy u Lee i gary redukcje lu nawet straszymy przeciwnika piaskową trumną po czy gdy umieścimy pluskwy kradniemy czakre i albo włączamy bramy i łapiemy w piaskową trumnę albo możemy najpierw jeszcze włączyć ściane shino.Skład wymaga ogrania i cierpliwości.
Baki-Gai-Shinoskład na omijanie redukcji do tego kontra i ofens w postaci Gaia i dobitka Bakiego.jak wsparcie z czakrą i ścianą mamy shino.

Kiba(mass/ofens używa:tai,blood,radom)

Sasuke-Kiba-Kabuto(patrz team do Sasuke)
Kiba-Temari-Tayuya(by Kej)-mass czym się da,tylko początek to naznaczenie prze kibę a później mass każdą postacią na jaką czakra pozwala.
Kiba-Zabuza-Shikamaru ciekawe ustawienie po pierwsze robimy preparacje Shikamaru oraz naznaczanie Kiby po czy fala zabuzy.Następnie albo cień(jak masz gen,blood)lub jak masz samą blood to garruga kiby póxniej mgła zabuzy i dobijasz gatsugą.
zabuza-Kiba-Kidomaru no tu wiadomo naznaczanie,fala,garruga i summon Kida po czym mgła zabuzy i dobijamy.

Hinata(drain/mass/reduktor używa:blood,nin,tai)

Shino-Jirobu-Hinata(patrz team do shino)
Shino-Yoroi-Hinata (patrz team z shino)
Kabuto-Hinata-Neji(by Kej)Staramy się szybko aktywować Hinatą Byakugana. Jak nie możemy tego zrobić, to Kabuto rzucamy Temple of Nirvana i ciągle nim atakujemy, by spalać przeciwnikowi chociaż tą 1 chakrę. Nejim można także atakować. Tutaj stosujemy wyłącznie atak Hinatą spalający chakrę. Jak przeciwnik zblokuje jej atak, to staramy się użyć Nejim atak spalający 5 chakr. Jak się robi gorąco, to Shino włączamy defensywę.
Tayuya-Hinata-TenTen(by Kej)tu Hinaty używamy tylko do mass.wiadomo co do taktyi imo największe szkody na mass dziewczyn a dobijamy o ile Tenten nie ma Hinatą.
Hinata-Neji-Kin team na spalanie,załączamy preparacje kin,byakungan i od czakry albo spalanie nejim/hinatą lub Kin.
Tenten - Temari - Shino-wieczna nietykalność,trzeba pamiętać o odpowiednim zbieraniu czakr do kolejnej ściany,bloku.

Kurenai(mass/single block używa:gen/radom(po spełnieniu wymagań))

Demon Brothers-Kurenai-Gaara-wiadomo skład na bloki
DB-haku-Kurenai-to też skład na bloki
Gai-Kurenai-Haku-skład na bloki i pomoc w postaci Gaia,najlepszy na massowców na innych najlepiej szybko lustra,mass igłami i bramy gaia,Kurenai jako pomoc.

Shikamaru(mass block/ofens(po spełnieniu warunków),uzywa:gen,blood,radom)

Naruto-Kakashi-Shikamaru(patrz team do Naruto)
sakura-Shizune-Shikamaru(patrz team z Sakurą)
Kakashi-Shikamaru-shigure(patrz team na Kakashiego)
Temari-Shikamaru-Shino (patrz taem na shino)
Kiba-Zabuza-Shikamaru(patrz team na Kibę)
Shikamaru-Tenten-Temari jedno z najsławniejszych ustawień gra na niekończące się ściany i bloki.
shikamaru-gaara-Lee blok shiki po czym bramy i dobijamy a na ostatniego blok gaara.w razie kłopotów z cieniem to robimy drunker fist lee i blokujemy gara najgroźniejszą postac i czekamy na cień.
Chouji-Shikamaru-Zabuza(patrz team na Choujiego)
Lee-Zabuza-shikamaru-wiadomo stramy się na blok zabuzy po czym cień shiki(zbieramy na tai) następnie bramy i dobijanie.w razie czego najlepiej oddać jedną rundę na zgromadzenie czakr.
TenTen-Shikamaru-Haku-zaczynamy od preparacji tenten i shiki po czym zależnie od czakry blokujemy i załączamy lustra,następnie igły haku,mass tenten i kage mane shiki i po
kłopocie.
Shikamaru, Temari i Neji-próbujemy łapać w cień i wykańczać postacie przeciwnika,każda czakr do czegoś służy(no niby przy cieniu i ataku mass nejiego się miesza ale cień używamy raz na kilka rund a mass co dwie).
Gai-Shikimaru-Temari staramy się złapać w cień po czym odpalamy bramy i atakujemy najlepiej combo uderzeniem gaia za 60hp plus kage mane shiki za 45hp.

Chouji(ofens,używa:tai,blood,radom)

Chouji-Sakura-Sasuke (patrz team do Sasuke)
Shizune-sakura-Chouji(patrz team na Sakurę)
Chouji-Shizune-Kabuto(by Kej) Ekonomiczne ustawienie na czakre.Ważne jest by nie stracić za szybo chouhiego i leczyć shizune,oczywiście przeszkadzamy przeciwnikowi Kabutem.
Chouji-Shikamaru-Zabuza blok zabuzy,tabletka,blok shiki,tabletka później tank i mgła zabuzy,kolejna tabletka i dobijamy shiką,zabuzą albo Choujim

Ino(single block używa:gen/radom(po spełnieniu pewnych warunków))
Pamiętajmy że atak Mind Body Disturbance Technique może być bardzo skuteczny na Lee(przy bramach).Gdy są 3 postacie przeciwnika w trafienie Lee ma 50% a gdy są dwie postacie to szansa jest 100%.

Sakura-haku-Ino (patrz team do Sakury)
Ino-Sakura-Kimmimaro(by Kej) bloki plus mass w postaci kimmiego,skuraleczy i blok lub mass kimmiego,ino jako wsparcie i blok.
Ino-Gai-Haku bloki plus odbijanie przez Gaia masówek.bardzo irytujący skład.ważne by przy takich postaciach jak tenten,haku,Temari(chodzi o postacie z atakami mass) włączyć u gaia CP(50% szansy że odbije i zada postaci 30hp obrażeń)no i aktywujemy lustra u haku i blokujemy a następnie mass haku Ino do zamiany dusz i w razie czego jako wsparcie.
Ino-DB-haku skład na bloki.

Asuma(mass/ofens/drainer używa:nin,tai)

Asuma-Kimmimaro-Kankuro(by Kej) skład na mass czyli preparacja Kankuro po czym mass kimmiego,trucizna kankuro i na dokładkę kastety asumy po czym możemy dobić skillem za 40hp i po teamie przeciwnika.
Asuma-Kin-Shino(by Kej) tu chodzi przede wszystkim o mass czyli preparacja kin po czy atakujemy spalaniem czakry kin lub kastety asumy,gdy pluskwy są gotowe atakujemy shino a po zdobyciu czakr z przeciwnika dobijamy kin i asumą:)
Asuma - Kimimaro - Tayuya(by Jubi) tu też wiado bez preparacji co wlezie atakujemy mass
czyli albo kastety,albo mass kimmiego lub tayuyi.W razie czego blok kimmiego lub unieruchomienie Tayuyi fletem.
Jiraiya-Asuma-Kankuro Team też na mass najlepiej najpierw mass Kimmiego po czym kastety asumy i dobijamy truzizną kankuro.

Lee(reduktor/instant killer używa:tai)

Sasuke-Kabuto-Lee(patrz team na Sasuke)
Shizune-Sakura-Lee(patrz team na Sakurę)
shikamaru-gaara-Lee(patrz team na Shikamaru)
Lee - Shikamaru - Sakura zbieramy zieloną,czekamy na cięn a potem odpalamy bramy i wykańczamy przeciwników w razie czego rączka jak pomoc przy omijaniu redukcji.
Lee-Zabuza-shikamaru(patrz team na shikamaru)
Gaara-Lee-Shino(patrz team na shino)

tenten(mass/mass block używa:tai,radom)

Tayuya-Hinata-TenTen(patrz team na Hinatę)
Shikamaru-Tenten-Temari(patrz team na shikamaru)
Tenten - Temari - Shino(patrz skład na shino)
Ten Ten - Temari - Neji(by Jubi) skład na ataki mass czyli jak masz niebieską-atakujesz temari,zieloną-tenten,czerwoną-Nejim.
TenTen-Shikamaru-Haku(patrz skład z shikamaru)
TenTen-Haku-Tayuyaskład na mass.Każdy korzysta z innej czakry.w razie kłopotu blokujemy oppków igłami lub ścianą temari.

Neji(mass/spalacz/ofens,używa:tai,blood)
atak:Eight Trigram Sixty-Four Palms Technique omija redukcje dzięki czemu takie postacie jak gaara czy lee są praktycznie bezbronne.

Kabuto-Hinata-Neji(patrz team na Hinate)
Hinata-Neji-Kin(patrz team na Hinate)
Ten Ten - Temari - Neji(patrz skład na Tenten)
Shikamaru, Temari i Neji(patrz skład na Shikamaru)
Kabuto, Neji i Kin(by ray)team na spalanie atakujemy czym się da a nnajlepiej najpierw atak na któregoś z przeciwnika(najlepiej reduktor)w tenketsu(Four Palms Technique) po czy atak na spalanie kin i wsparcie kabuto w spalaniu.w razie czego dobijamy atakiem Nejiego za 50hp(2r).
Rehab Gaara-Neji-Kin-czakra się nie miesza i skład na mass,atakujemy kin i nejim mass a jak nazbiera się nin to atakujemy gaarą(najlepiej ze skillem).

Gai(ofens/CP[unikat],używa:tai,radom)
CP czyli Counter Punch daje nam możliwość zanegowania i skontrowania ataku na Gaia(50%szansy)

Ino-Gai-Haku(patrz team na Ino)
Gai-Shikimaru-Temari(patrz team na shikamaru)
Tayuya-Gai-CsSasuke każdy ma inną czakrę aktywujemy pieczęcie u sasuke,tayuyą jak się da robimy blok fletem po czy zabijamy jedną postać lub robimy mass,gai bardziej do odbijania i w razie gdyby cssa nie było.
Gai-Kurenai-Haku(patrz team na Kurenai)
Gai-Shodaime-Baki(patrz team na Bakiego)
Baki-Gai-Shino(patrz team na shino)

Gaara(instant killer/sigle blocker/reduktor,używa:nin,radom)
Demon Brothers-Kurenai-Gaara(patrz team na Kurenai)
shikamaru-gaara-Lee (patrz team na Shikamaru)
Gaara-Lee-Shino(patrz team na shino)

Temari(mass/ściana używa:nin)
Sakura-Shino-Temari(patrz team na Sakurę)
Tenten - Temari - Shino(patrz team na shino)
Shikamaru-Tenten-Temari (patrz team na Shikamaru)
Shikamaru, Temari i Neji(patrz team na shikamaru)
Gai-Shikimaru-Temari(patrz team na shikamaru)
Temari,Kimmimaro,Jiraiya
zamykamy przeciwników w żabim żołądku,atakujemy mass kimmim za 45hp(+15hp dzięki Jiraihy)i dobijamy temari(jakies 40hp).

Kankuro(ofens/mass używa:radom)
Asuma-Kimmimaro-Kankuro(patrz team na Asumę)
Kiba-Kankuro-Jirobunajpierw zaznaczamy przeciwników,następnie najlpepiej albo poczekać i zrobić garruge lub jesli Kiba jest blokowany zrobić atk Jirobu na kradnięcie czakry dzięki czemu teoretycznie Kiba powinien być oswbodzony.robimy garruge i potem gatsugę.
Kankuro-Kyuubi Naruto-sakura preparacja Kankuro,następnie blokujemy postać Kyuubi Naruto rasenganem i w następnej dobijamy Kankuro atakiem za 60hp.Sakura w razie gdyby blokowano kankuro i jako wsparcie.
Kankuro-kidomaru-kiba skład na mass czyli najpierw zaznaczanie kiby po czym zależnie od czakry summon kida,trucizna kankuro i garruga.

Baki(reduktor używa:nin,gen,radom)
Gai-Shodaime-Bakidobrze uzupełniający się team
Baki-Gai-Shino(patrz skład na shino)

Kolejne teamy już wkrótce:)hornas - 17-02-08, 18:22
Misje ranji D i C.

Sasukes Quest for Power
Defeat 12 Konoha Nin with Sasuke. (12/12)

Pokonaj 12 ninja Konohy z Sasuke.

Nagroda: -

The Search for Jiroubou
Win 4 battles in a row with Chouji in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki z rzędu z Chouji'm w drużynie.

Nagroda:
Jiroubou


The Search for Kidoumaru
Win 4 battles in a row with Neji in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki z rzędu z Neji'm w drużynie.

Nagroda:
Kidoumaru


The Search for Tayuya

Win 4 battles in a row with Shikamaru and Temari in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki z rzędu z Shikamaru i Temari w drużynie.

Nagroda:
Tayuya


The Search for Sakon

Win 4 battles in a row with Kiba and Kankuro in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki pod rząd z Kibą i Kankuro w Twojej drużynie.

Nagroda:
Sakon


Descent into Darkness

* Win a battle against Zabuza with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Haku with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Lee with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Zaku with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against Gaara with Sasuke. (1/1)
* Win a battle against 2 of the Sound Four with Sasuke. (2/2)
* Win 2 battles against Naruto with Sasuke. (2/2)
* Win 6 battles in a row with Sasuke in your team (6/6)

Wygraj walkę przeciwko Zabuzie z Sasuke.
Wygraj walkę przeciwko Haku z Sasuke.
Wygraj walkę przeciwko Lee z Sasuke.
Wygraj walkę przeciwko Zaku z Sasuke.
Wygraj walkę przeciwko Gaara z Sasuke.
Wygraj 2 walki przeciwko 2-óm postaciom z Sound Four z Sasuke.
Wygraj 2 walki przeciwko Naruto z Sasuke.
Wygraj 6 walk z rzędu z Sasuke w drużynie.

Nagroda:
Cursed Seal Sasuke


The Redemption of Gaara

# Win 1 battle against Lee with Gaara. (1/1)
# Win 1 battle against Dosu with Gaara. (1/1)
# Win 1 battle against Gaara with Sasuke. (1/1)
# Win 1 battle against Lee with Kimimaro. (1/1)
# Win 2 battles against Kimimaro with Gaara. (2/2)
# Win 6 battles in a row with Gaara of the Desert on your team. (6/6)

Wygraj walkę przeciwko Lee z Gaara.
Wygraj walkę przeciwko Dosu z Gaara.
Wygraj walkę przeciwko Gaara z Sasuke.
Wygraj walkę przeciwko Lee z Kimimaro.
Wygraj 2 walki przeciwko Kimimaro z Gaara.
Wygraj 6 walk z rzędu z Gaara of the Desert w drużynie.

Nagroda:
Gaara Rehabilitated


The Sounds Amongst the Leaves

Win 4 battles in a row with the Sound Genin (Dosu, Kin, Zaku) Team. (4/4)

Wygraj 4 walki z rzędu Sound Geninami (Dosu, Kin, Zaku).

Nagroda:
Akadou Yoroi


A Rare Opportunity

Defeat 3 Sand Siblings with Hinata in your team. (3/3)
Defeat 3 Sand Siblings with Shino in your team. (3/3)
Defeat 3 Sand Siblings with Kiba in your team. (3/3)

Pokonaj 3 rodzeńswa Piasku z Hinatą w drużynie.
Pokonaj 3 rodzeńswa Piasku z Shino w drużynie.
Pokonaj 3 rodzeńswa Piasku z Kibą w drużynie.

Nagroda:
Shigure


A Downpour of Illusion

Win 5 battles in a row with Shigure in your team. (5/5)

Wygraj 5 walk z rzędu z Shigure w drużynie.

Nagroda:
Oboro


Misje rangi B.

The First Mission

Win 8 battles with Naruto, Sakura and Sasuke in your team. (8/8)

Wygraj 8 walk z Naruto, Sakurą i Sasuke w drużynie.

Nagroda: -

Devotion

Win 15 battles with Haku in your team. (15/15)

Wygraj 15 walk z Haku w twojej drużynie.

Nagroda:
Momochi Zabuza


A Small Test

Win 4 battles in a row with Naruto in your team. (4/4)
Win 4 battles in a row with Sasuke in your team. (4/4)
Win 4 battles in a row with Sakura in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki z rzędu z Naruto w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Sasuke w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Sakurą w drużynie.

Nagroda: -

Survival

Win 10 battles with Naruto, Sasuke and Sakura in your team. (10/10)

Wygraj 10 walk z Naruto Sasuke i Sakura w drużynie

Nagroda:
Yakushi Kabuto


The Fifth of the Sound

Win 4 battles in a row with Kidoumaru. (0/4)
Win 4 battles in a row with Sakon. (0/4)
Win 4 battles in a row with Tayuya. (0/4)
Win 4 battles in a row with Jiroubou. (0/4)

Wygraj 4 walki z rzędu z Kidoumaru w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Sakonem w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Tayuyą w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Jiroubou w drużynie.

Nagroda: -

The Search for Kimimaro

Win 4 battles in a row with Gaara and Lee in your team. (4/4)

Wygraj 4 walki pod rząd z Gaarą i Lee w Twojej drużynie.

Nagroda:
Kimimaro


Medical Training

Win 15 battles with Sakura in your team. (15/15)

Wygraj 15 walk z Sakurą w swojej drużynie.

Nagroda:
Shizune


The Rise of a Jinchuuriki

Win a battle against Zabuza with Naruto. (1/1)
Win a battle against Haku with Naruto. (1/1)
Win a battle against Kiba with Naruto. (1/1)
Win a battle against Neji with Naruto. (1/1)
Win a battle against Gaara with Naruto. (1/1)
Win a battle against Kabuto with Naruto. (1/1)
Win a battle against Kimimaro with Naruto. (1/1)
Win 2 battles against Sasuke with Naruto. (2/2)
Win 6 battles in a row with Naruto in your team (6/6)

Wygraj walke przeciw Zabuzie z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Haku z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Kibie z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Nejiemu z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Gaarze z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Kabuto z Naruto w drużynie.
Wygraj walke przeciw Kimmimaro z Naruto w drużynie.
Wygraj 2 walki przeciw Sasuke z Naruto w drużynie.
Wygraj 6 walk pod rząd z naruto w drużynie.

Nagroda:
Kyuubi Naruto


The Survivor of the Seal

* Win 2 battles with Team 8 (Shino, Kiba, Hinata) (2/2)
* Win 2 battles with Team 9 (Lee, Neji, Tenten) (2/2)
* Win 2 battles with Team 10 (Shikamaru, Chouji, Ino) (2/2)
* Win 2 battles with the Sand Team (Gaara, Temari, Kankuro) (2/2)
* Win 2 battles with the Sound Team (Dosu, Kin, Zaku) (2/2)

Wygraj 2 walki Teamem 8 (Shino, Kiba, Hinata).
Wygraj 2 walki Teamem 9 (Lee, Neji, Tenten).
Wygraj 2 walki Teamem 10 (Shikamaru, Chouji, Ino).
Wygraj 2 walki Sand Teamem (Gaara, Temari, Kankuro).
Wygraj 2 walki Sound Teamem (Dosu, Kin, Zaku).

Nagroda:
Mitarashi Anko


Duty of a Sensei

Win 2 battles in a row with Naruto in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Sakura in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Sasuke in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Shino in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Kiba in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Hinata in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Shikamaru in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Chouji in your team. (2/2)
Win 2 battles in a row with Ino in your team. (2/2)

Wygraj 2 walki pod rząd z Naruto w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Sakurą w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Sasuke w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Shino w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Kibą w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Hinatą w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Shikamaru w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Chouji'm w drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Ino w drużynie

Nagroda:
Umino Iruka


Mist Ascendant

Win 10 battles with Zabuza in your team (10/10)
Win 5 battles with Haku in your team (5/5)
Win 3 battles in a row with Zabuza and Haku in your team (3/3)

Wygraj 10 walk z Zabuzą w drużynie
Wygraj 5 walk z Haku w drużynie
Wygraj 3 walki pod rząd z Zabuzą i Haku w drużynie

Nagroda:
Deamon Brothers


Misje rangi A.

Team of Kakashi

* Win 5 battles against Kiba and/or Haku with Naruto. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Naruto in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Ino and/or Dosu with Sakura. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Sakura in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Gaara and/or Naruto with Sasuke. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Sasuke in your team. (4/4)

Wygraj 5 walk przeciwko Kiba i/lub Haku z Naruto w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Naruto w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Ino i/lub Dosu z Sakurą w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Sakurą w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Gaara i/lub Naruto z Sasuke w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Sasuke w drużynie.

Nagroda:-

Team 7 Fights as a Team

Defeat 50 Sound, Sand, and/or Mist Nin with Team 7. (50/50)

Pokonaj 50 sound, sand i/lub mist ninja teamem 7.

Nagroda:
Hatake Kakashi


Team of Kurenai

* Win 5 battles against Naruto and/or Sakon with Kiba. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Kiba in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Neji and/or Sakura with Hinata. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Hinata in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Kankuro and/or Zaku with Shino. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Shino in your team. (4/4)

Wygraj 5 walk przeciwko Naruto i/lub Sakon'owi z Kibą w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Kibą w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Neji'emu i/lub Sakurze z Hinatą w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Hinatą w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Kankuro i/lub Zaku z Shino w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Shino w drużynie.

Nagroda:-

Team 8 Scouting at its Best

* Defeat 6 Mist Nin with Kiba. (6/6)
* Defeat 10 Sand Nin with Hinata. (10/10)
* Defeat 15 Sound Nin with Shino. (15/15)

Pokonaj 6 Mist Nin z Kibą w drużynie.
Pokonaj 10 Sand Nin z Hinatą w drużynie.
Pokonaj 15 Sound Nin z Shino w drużynie.

Nagroda:
Yuhi Kurenai


Team of Gai
* Win 5 battles against Gaara and/or Kimimaro with Lee. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Lee in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Temari and/or Neji with Tenten. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Tenten in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Hinata and/or Naruto with Neji. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Neji in your team. (4/4)

Wygraj 5 walk przeciwko Gaara i/lub Kimimaro z Lee w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Lee w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Temari i/lub Neji z Tenten w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Tenten w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Hinata i/lub Naruto z Neji'm w twojej drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Neji'm w twojej drużynie.

Nagroda:-

Team 9 The best taijustu team

Beat 15 Konoha Taijutsu users outside Team 9 with Lee. (15/15)
Beat 15 Konoha Taijutsu users outside Team 9 with Tenten. (15/15)
Beat 15 Konoha Taijutsu users outside Team 9 with Neji. (15/15)

Pokonaj 15 użytkowników TaiJutsu spoza drużyny 9 z Lee w składzie
Pokonaj 15 użytkowników TaiJutsu spoza drużyny 9 z TenTen w składzie
Pokonaj 15 użytkowników TaiJutsu spoza drużyny 9 z Neji w składzie
Użytkownicy Taijutsu z Konohy - Sasuke, Sakura, Naruto, Chouji, Kiba, Hinata.
Nagroda:
Maito Gai


Team of Asuma

* Win 5 battles against Temari and/or Tayuya with Shikamaru. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Shikamaru in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Dosu and/or Jiroubou with Chouji. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Chouji in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Sakura and/or Kin with Ino. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Ino in your team. (4/4)

Wygraj 5 walk przeciwko Temari i/lub Tayuya z Shikamaru w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Shikamaru w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Dosu i/lub Jiroubou z Chouji'm w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Choujim w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Sakurze i/lub Kin z Ino w twojej drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Ino w drużynie.

Nagroda:-

Team 10 Fights vs the Sound

Beat 15 Sound ninja with Shikamaru. (15/15)
Beat 15 Sound ninja with Ino. (15/15)
Beat 15 Sound ninja with Chouji. (15/15)

Pokonaj 15 Ninja Dźwięku z Shikamaru w drużynie.
Pokonaj 15 Ninja Dźwięku z Ino w drużynie
Pokonaj 15 Ninja Dźwięku z Choujim w drużynie.

Nagroda:
Sarutobi Asuma


Team of Baki

* Win 5 battles against Lee and/or Sasuke with Gaara. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Gaara in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Shikamaru and/or Tenten with Temari. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Temari in your team. (4/4)
* Win 5 battles against Shino and/or Sakon with Kankuro. (5/5)
* Win 4 battles in a row with Kankuro in your team. (4/4)

Wygraj 5 walk przeciwko Lee i/lub Sasuke z Gaarą w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Gaarą w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Shikamaru i/lub Tenten z Temari w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Temari w drużynie.
Wygraj 5 walk przeciwko Shino i/lub Sakon'owi z Kankuro w drużynie.
Wygraj 4 walki z rzędu z Kankuro w drużynie.

Nagroda:-

Sand Siblings at War

* Defeat 15 Konoha Nin with Gaara in your team. (15/15)
* Defeat 15 Konoha Nin with Temari in your team. (15/15)
* Defeat 15 Konoha Nin with Kankuro in your team. (15/15)

Pokonaj 15 Ninja z Konohy z Gaarą w drużynie.
Pokonaj 15 Ninja z Konohy z Temari w drużynie.
Pokonaj 15 Ninja z Konohy z Kankuro w drużynie.

Nagroda:
Baki


Misje rangi S.

Chaos! Prelude to the Sannin

* Win 2 battles in a row with Temari. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Shikamaru. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Gaara. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Naruto. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kurenai. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Neji. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Shino. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Lee. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Zabuza. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Sasuke. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kankuro. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Chouji. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kakashi. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kidoumaru. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kiba. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Haku. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Sakon. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Tayuya (2/2)
* Win 2 battles in a row with Sakura. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Jiroubou. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kimimaro. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Gai. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Hinata. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Asuma. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Ino. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kabuto. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Tenten. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Shizune. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Kin. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Dosu. (2/2)
* Win 2 battles in a row with Zaku. (2/2)

Wygraj 2 bitwy pod rząd z Temari w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Shikamaru w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Gaara w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Naruto w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kurenai w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Neji w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Shino w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Lee w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Zabuza w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Sasuke w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kankuro w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Chouji w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kakashi w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kidoumaru w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kiba w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Haku w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Sakon w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Tayuya w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Sakura w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Jiroubou w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kimimaro w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Gai w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Hinata w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Asuma w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Ino w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kabuto w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Tenten w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Shizune w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Kin w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Dosu w Twojej drużynie.
Wygraj 2 bitwy pod rząd z Zaku w Twojej drużynie.

Nagroda:-

Disiples of the Toad

* Win 5 battles in a row with Naruto. (5/5)
* Win 7 battles against Sasuke with Naruto and Kakashi in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Shizune with Naruto and Kakashi in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Sakura with Naruto and Kakashi in your team. (7/7)
* Win 5 battles in a row with Kakashi. (5/5)
* Win 7 battles against Kabuto with Naruto and Kakashi in your team. (7/7)

Wygraj 5 walk pod rząd z Naruto w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Sasuke z Naruto i Kakashi w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Shizune z Naruto i Kakashi w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Sakura z Naruto i Kakashi w Twojej drużynie.
Wygraj 5 walk pod rząd z Kakashi w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Kabuto z Naruto i Kakashi w Twojej drużynie.

Nagroda:
Jiraiya


Disiples of the Slug

* Win 5 battles in a row with Sakura. (5/5)
* Win 5 battles in a row with Shizune. (5/5)
* Win 7 battles against Naruto with Sakura and Shizune in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Kakashi with Sakura and Shizune in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Sasuke with Sakura and Shizune in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Kabuto with Sakura and Shizune in your team. (7/7)

Wygraj 5 walk pod rząd z Sakurą w Twojej drużynie.
Wygraj 5 walk pod rząd z Shizune w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Naruto z Sakura i Shizune w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Kakashi z Sakura i Shizune w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Sasuke z Sakura i Shizune w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Kabuto z Sakura i Shizune w Twojej drużynie.

Nagroda:
Tsunade


Disiples of the Snake

* Win 5 battles in a row with Sasuke. (5/5)
* Win 5 battles in a row with Kabuto. (5/5)
* Win 7 battles against Naruto with Sasuke and Kabuto in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Kakashi with Sasuke and Kabuto in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Sakura with Sasuke and Kabuto in your team. (7/7)
* Win 7 battles against Shizune with Sasuke and Kabuto in your team. (7/7)

Wygraj 5 walk pod rząd z Sasuke w Twojej drużynie.
Wygraj 5 walk pod rząd z Kabuto w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Naruto z Sasuke i Kabuto w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Kakashi z Sasuke i Kabuto w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Sakurze z Sasuke i Kabuto w Twojej drużynie.
Wygraj 7 przeciwko Shizune z Sasuke i Kabuto w Twojej drużynie.

Nagroda:
Orochimaru


The God of the Shinobi

* Win 5 battles in a row with Jiraiya, Tsunade, and Orochimaru in your team. (5/5)
Wygraj 5 walk z rzędu z Jiraiya, Tsunade, i Orochimaru w drużynie.

Nagroda:
Sandaime


The Resurrection of the First

* Win 5 matches in a row with Sandaime Hokage. (5/5)
* Win 5 matches in a row with Kimimaro (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Jiroubou. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Kidoumaru. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Tayuya. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Sakon. (5/5)

Wygraj 5 walk z rzedu z Sandaime Hokage w skladzie.
Wygraj 5 walk z rzedu z Kimimaro w skladzie.
Pokonaj 5 Jouninow z Konohy z Jiroubou w skladzie.
Pokonaj 5 Jouninow z Konohy z Kidoumaru w skladzie.
Pokonaj 5 Jouninow z Konohy z Tayuya w skladzie.
Pokonaj 5 Jouninow z Konohy z Sakonem w skladzie.

Nagroda:
Shodaime


The Resurrection of the Second

* Win 5 matches in a row with Sandaime Hokage. (5/5)
* Win 5 matches in a row with Kabuto. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Jiroubou. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Kidoumaru. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Tayuya. (5/5)
* Defeat 5 Konoha Jounin with Sakon. (5/5)

Wygraj 5 walk z rzędu z Sandaime Hokage w Twojej drużynie.
Wygraj 5 walk z rzędu z Kabuto w Twojej drużynie.
Pokonaj 5 Jounin'ów Konohy z Jiroubou w Twojej drużynie.
Pokonaj 5 Jounin'ów Konohy z Kidoumaru w Twojej drużynie.
Pokonaj 5 Jounin'ów Konohy z Tayuyą w Twojej drużynie.
Pokonaj 5 Jounin'ów Konohy z Sakon'em w Twojej drużynie.

Nagroda:
Nidaime


Fl3t05 - 18-02-08, 14:07
Bardzo dobra robota panowie ;).
Temat oczywiście przyklejam - mam nadzieję, że będzie bardzo przydatny :).

Usunąłem posty nie na temat - i będę usuwał na bieżąco (jeśli będą się pojawiać), aby nie zaśmiecać tematu.


Kejmur - 18-02-08, 23:56
I ja dorzucę swoją "cegiełkę" do tego tematu. Mianowicie najczęściej zadawane pytania. Będę to w miarę regularnie aktualizował:

NA DOBRY POCZĄTEK (wyjaśnione, jak zadawać ataki i w ogóle wykonywać jakiekolwiek "ruchy" w NA): KLIKNIJ TU!

Złota Myśl Przewodnia:Raykou - 19-02-08, 13:17
Chwila moment...

Cytat:

14. Co dokładnie powoduje wzięcie tabletek (pils'ów) Chouji'ego?

To również, jak z Ino, było opisane w temacie, dotyczącej tej postaci, ale teraz, żeby nie było wątpliwości. Wzięcie każdej następnej tabletki wzmacnia ataki o 100%, tzn. atak bez wziętej tabletki zabiera 20 hp, z 1 tabletką 40 hp, z 2 tabletkami 60 hp, a z 3 tabletkami 80 hp. Jednak przy każdej wziętej tabletce Chouji traci 20 hp.100% tak ??

Bez tabletki atak chociego 20 dmg.
1 tabletka 20x100%= 40 dmg
2 tabletka 40x100%= 80 dmg
3 tabletka 80x100%= 160 dmg

Down @: LOL. Chodziło mi czy chodzi od poziomu bazowego czy nie, ale nie ważne.
Tak mamy to rozumieć. Bo skoro 100% to razy dwa no, nie ??


pit991 - 19-02-08, 13:40

Raykou napisał/-a:

100% tak ??

Bez tabletki atak chociego 20 dmg.
1 tabletka 20x100%= 40 dmg
2 tabletka 40x100%= 80 dmg
3 tabletka 80x100%= 160 dmg

Tak mamy to rozumieć. Bo skoro 100% to razy dwa no, nie ??

czepiasz się nie potrzebnie tu chodzi o to że:
wiadomo że bazowy atak chouchiego to 20dmg/10dmg
1 tabletka daje 100% więcej siły czyli podwyższa do 40 dmg/20dmg(hit i czołg)
2 tabletka znowu podwyższa o kolejne 100% bazowy atak czyli 60dmg/30mg
3.tabletka podwyższa siła o kolejne 100% od bazowej siły czyli do 80dmg/40dmg
dla mnie takie posty są bez sensu jak ktos chce napisać o błędach niech pisze na gg a nie zaśmieca ten temat;
Matematycznie te mogę pisać oczywiście ja z edytuje post a ty??

[ Dodano: 22-02-08, 23:00 ]


Kronos - 15-03-08, 14:03

pit991 napisał/-a:

[ Dodano: 22-02-08, 23:00 ]pit991 - 17-03-08, 22:53

Kronos napisał/-a:

Zrobie to za ciebie :D

dzięki
Prepraszam że tak się ociągam ale mam tylę pracy że nie pytać...
Dla chętnych z wypróbowaniem składów proszę pisać na gg 9236181 to postaram się rozegrać walki testowe:)(najlepiej w weekend)
Pozdrawiam:)


Raykou - 20-03-08, 17:40
Dobra...Dodam nowe teamy.

Instant Killery ( Gaara, Lee, Kakashi, CSS, Deidara )

Są to postacie, które zabierają atakiem więcej niż 100 hp lub odrazu zabijają.

Teamy:
- Kakashi, Orochimaru, Tayuya. - Kładziemy pieczęć, na Tayuya, przez co zdobywamy więcej chakry. Potem unieruchamiamy Tayuyą, a następnie przyzywamy psy, i dobijamy. W razie jakbyś jakaś postać nam odpadła. Stara się summonować Tayuyą i zabierać chakre. Orochimaru to samo.
- Gaara, Lee, Shikamaru - Bardzo znany i powszechny team. Unieruchmiamy, Odpalamy bramy, eliminujemy. Shikamaru atakuje shadow neak bind aby nie mógł się obronić.
- CSS, Ten-Ten, Ino - Preparacja, odpalamy CSS, Blokujemy Ten-Ten, Zabijamy CSS. W razie straty robimy Change of heart i atakujemy za 25.

Draynerzy, spalacze ( Jiroubu, Hinata, Neji, Yoroi, Shino, Tayuya, Asuma, Kin, Kabuto, Oro )

- Hinata, Neji, Yoroi - Odpalamy Byakugana, Preparacja, Atak za 40, Kradnięcie chakry, potem atak nejiego na stratę chakry, preparacja byakugana, mass.
- Shino, Tayuya, Kabuto - Podkładamy po chichu robaczki, Kradniemy i niszczymy chakrę, potem tylko mass shino. W razie czego ściany i flet Tayuyi.
- Jiroubu, Oro, Kin - Preparacja, Chowamy się do kuli, kradniemy chakrę, Mass Kin, kładziemy pieczęć, potem, znowu mass i summon oro.


Naruto2052 - 19-05-08, 22:02
Jak w aktualnej wersji Naruto-Areny zdobyć rangę np. genina lub chunina?

Kolorki czerwony i niebieski zarezerwowane dla moderów i adminów, poza tym przejrzystość postu cierpi na używaniu kolorów tęczy... //dostha


Qrowsky - 19-05-08, 22:11

Naruto2052 napisał/-a:

Jak w aktualnej wersji Naruto-Areny zdobyć rangę np. genina lub chunina?


Zdobywając poziomy czyli wygrywając z innymi...


Naruto2052 - 20-05-08, 16:27
Czy jak mam rangę genina i obniży mi się poziom to stracę tę rangę?


Qrowsky - 20-05-08, 16:32

Naruto2052 napisał/-a:

Czy jak mam rangę genina i obniży mi się poziom to stracę tę rangę?


Tak.


dostha - 20-05-08, 19:39
Proszę o zadawanie podobnych pytań w temacie http://forum.senpuu.net/viewtopic.php?t=8657 Tutaj proszę tylko o wnioski dotyczące tego, co autorzy poradnika mogliby dodać.


Ostry91 - 03-06-08, 19:34
Jeśli miał by ktoś troche czasu to mógł by to uaktualnic ponieważ pozmieniało się troche a tyczy to się głownie taktyk poniewaz w większości postaci został zmniejszony dmg więc taktyki w ktorych np. zabijamy przeciwnika w jednej rundzie i meczymy sie juz tylko z dwoma juz nie działaja poniewaz jak juz mowilem dmg zostal zmniejszony oczywiscie nie u wszystkich postaci oraz nie aktualne sa również dane odnoszace sie co do misji


BagZ - 15-07-08, 15:40
Mam pytanie nie wiem gdzie to napisać wiec pisze tu
Otóż pytanie jest takie gram od niedawna w NA i chciałbym się spytać jak zostać chuninem lub geninem

@edit juz wiem

[ Dodano: 16-07-08, 12:15 ]


Morpheus - 12-08-08, 09:11
E mam pytanko na którym levelu zmieniam sie w Gennina mam juz 5 lvl i jestem Academy student


Leos - 12-08-08, 10:43

Cytat:

E mam pytanko na którym levelu zmieniam sie w Gennina mam juz 5 lvl i jestem Academy student


Aby stać się geninem musisz mieć szósty level


dano098 - 15-12-08, 21:35
Ja mam takie pytanie do was... czy ktoś mi może odblokować w to jakieś postacie??
Kurcze tak mi słabo idzie to że nie mogę:/


doctor victor v - 22-12-08, 21:34
Misja na Naruto(S)

Wygraj 8 walk kyuubim naruto lub uzumakim naruto.
Wygraj dwie walki z kyuubim naruto lub uzumakim naruto.

Do więcej misji shippudena nie mam dostepu,bo jestem tylko geninem bo mi się szybko znudziło,ale chciałem pomóc ; d Niech ktoś da resztę shippudena.


Raikiri_20 - 24-12-08, 23:05
Postanowiłem zamieścić wszystkie misje Shippuuden -

The Prodigal Son Returns
Wygraj 8 walk z Uzumakim Naruto lub Kyuubim Naruto w swojej drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Uzumakim Naruto lub Kyuubim Naruto w swojej drużynie

Nagroda - Uzumaki Naruto (S)

A Genius of Hard Work
Wygraj 10 walk z Rockiem Lee w swojej drużynie
Wygraj 4 walki pod rząd z Rockiem Lee w swojej drużynie

Nagroda - Rock Lee (S)

The Green Beast
Wygraj 2 walki pod rząd z Rockiem Lee w swojej drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Tenten w swojej drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd z Hyyugą Nejim w swojej drużynie
Wygraj 4 walki pod rząd z Maito Gaiem w swojej drużynie

Nagroda - Maito Gai (S)

A True Artist
Wygraj 12 walk z jakimkolwiek członkiem Akatsuki w swojej drużynie

Nagroda - Deidara (S)

A Girl Grown Up
Wygraj 15 walk z Haruno Sakurą w swojej drużynie
Wygraj 5 walk pod rząd z Haruno Sakurą w swojej drużynie

Nagroda - Haruno Sakura (S)

A Genius of Ranged Combat
Wygraj 20 walk z Tenten w swojej drużynie
Wygraj 5 walk pod rząd z Tenten w swojej drużynie

Nagroda - Tenten (S)

Coming Out of Retirement
Wygraj 50 walk z jakimkolwiek ninją z wioski piasku w swojej drużynie

Nagroda - Chiyo (S)

The Real Itachi?
Wygraj 20 walk z jakimkolwiek członkiem Akatsuki w swojej drużynie
Wygraj 6 walk pod rząd z Uchihą Itachim w swojej drużynie

Nagroda - Itachi Body Double (S)

Pride of the Hyuga
Wygraj 20 walk z Hyuugą Nejim w swojej drużynie
Wygraj 5 walk pod rząd z Hyuugą Nejim w swojej drużynie

Nagroda - Hyuuga Neji (S)

From Teacher to Partner
Wygraj 5 walk pod rząd z Uzumakim Naruto w swojej drużynie
Wygraj 5 walk pod rząd z Haruno Sakurą w swojej drużynie
Wygraj 8 walk pod rząd z Hatake Kakashim w swojej drużynie

Nagroda - Hatake Kakashi (S)

Return of a Rival?
Wygraj 25 walk z jakimkolwiek członkiem Akatsuki w swojej drużynie
Wygraj 6 walk pod rząd z Hoshigakim Kisame w swojej drużynie

Nagroda - Kisame Body Double (S)

Master Of Puppets
Wygraj 6 walk pod rząd z jakimkolwiek użytkownikiem kukieł/marionetek (puppet user)
Wygraj 10 walk z Deidarą w swojej drużynie
Wygraj 10 walk przeciwko ninjy z poziomem Kage (chodzi tutaj o Sandaime, Nidaime, Shodaime, Tsunade i Kazekage Gaarę)

Nagroda - Sasori (S)

Finding His Purpose
Wygraj 10 walk przeciwko jakiemukolwiek Missing-Ninowi (ninja, który uciekł z wioski -pokroju Zabuzy) z Gaarą Rehabilitated w swojej drużynie
Wygraj 3 walki pod rząd przeciwko Kaguyi Kimimaro z Gaarą Rehabilitated w swojej drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd przeciwko Deidarze z Gaaraą Rehabilitated w swojej drużynie

Nagroda - Kazekage Gaara (S)

A Blank Slate
Wygraj 3 walki przeciwko Itachiemu Body Double (S) z jakimkolwiek ninją z Drużyny 7 (S) (Chiyo, Kakashi, Naruto, Sakura)
Wygraj 3 walki przeciwko Kisame Body Double (S) z jakimkolwiek ninją z Drużyny Gai'a (S) (Gai, Lee, Neji, Tenten)
Wygraj 2 walki pod rząd przeciwko Deidarze z Uzumakim Naruto (S) lub Kakashim Hatake (S) w swojej drużynie
Wygraj 2 walki pod rząd przeciwko Sasoriemu z Chiyo lub Haruno Sakurą (S) w swojej drużynie

Nagroda - Sai (S)

A New Team Leader
Wygraj 6 walk przeciwko jakiemukolwiek członkowi Drużyny 7 (S) (Sai,Yamato, Kakashi, Naruto, Sakura) z Deidarą lub Sasorim w swojej drużynie
Wygraj 5 walk pod rząd z jakimkolwiek członkiem Dryżyny 7 (S) (Naruto, Sakura, Sai, Kakashi) w swojej drużynie

Nagroda - Yamato (S)

Return of the Snake
Wygraj 4 walki przeciwko Uzumakiemu Naruto (S) lub Kyuubiemu Naruto z Orochimaru w swojej drużynie
Wygraj 5 walk przeciwko Yamato (S) z jakimkolwiek członkiem Dryżyny 7 (S) (Naruto, Sakura, Sai, Kakashi) w swojej drużynie
Wygraj 4 walki pod rząd z Orochimaru lub Yakushim Kabuto w swojej drużynie

Nagroda - Orochimaru (S)

What Lies Beneath
Wygraj 3 walki przeciwko Kyuubiemu Naruto z Yamato (S) w swojej druznie
Wygraj 5 walk przeciwko Orochimaru lub Orochimaru (S) z Kyuubim Naruto w swojej drużynie
Wygraj 4 walki pod rząd z Kyuubim Naruto lub Uzumakim Naruto (S) w swojej drużynie

Nagroda - Four Tail Kyuubi Naruto (S)

Mam nadzieje, że komuś się to przyda bo troszkę się napracowałem :P


Uchiha_Ichizoku - 25-12-08, 16:33
cześć wszystkim jestem nowy na forum da mi ktoś dobry team do Itachiego na misje na jego body Double?( The Real Itachi?)


Raikiri_20 - 28-12-08, 20:17
Uchiha Itachi
Itachi, Shizune, Sakura
Itachi, Tsunade, Shodai
Itachi, Kisame, Shodai
Itachi, Lee, Zaku
Itachi, Lee, Iruka
Itachi, Sakon, Shizune
Itachi, Anko, Sakon
Itachi, Gai(S), Shizune
Itachi, Lee(S), Tsunade

Boardsy nie bolą...


pit991 - 12-01-09, 23:34
jeśli chodzi o aktualizacje poradnika to prawdopodobnie zrobię je pod koniec marca bo mam maturę, system Bleach&Naruto,życie prywatne(itd:P)ale niczego nie obiecuję, jeśli chodzi o termin:)
Co do porad to prosiłbym pisać w odpowiednim temacie by nie zaśmiecać niepotrzebnie ten temat.
Pozdro:)


szymex96 - 22-01-09, 21:26
e moze ktos podac team na wbicie jounina mam odblokowane wszystkie postacie procz yamato,4 ogony kyubi,sai,orochimaru (S) ,hidan ,kakuzo,kakashi(S),deidara i sasori


doctor victor v - 25-02-09, 13:15
Są nowe misje Shikamaru(S),Asuma(S),Kakuzu i Hidan. Kto ma dostęp do wszystkich niech poda, bo ja mam tylko Shike.

I przy okazji podam team którym przy 22 levelu ładny rząd walk wygrałem.

Zabuza - Tayuya - Sasuke


Cthulhoo - 25-02-09, 13:36
Ja obecnie robię stricki od 10 do 15 teamem: Anko-Kankuro-Shizune.

A co do misji:
Asuma(s)
win 3 battles in row with shikamaru (s) (3/3)
win 3 battles in row with ino (3/3)
win 3 battles in row with chouji (3/3)
win 10 battles in row with asuma versus any mising-nin.
(6/10)

Hidan
Win 5 battles in a row with any Akatsuki Member versus any Jinchuuriki. (5/5)
Win 40 battles with any Akatsuki Member. (40/40)

Kakuzu
Win 12 battles with Hidan (S) versus Nara Shikamaru (S) or Sarutobi Asuma (S). (12/12)
Win 4 battles in a row with Nara Shikamaru (S) versus Hidan (S). (4/4)

Wszystko jest w komentarzach do każdej z tych postaci, tylko trzeba jakoś przebrnąć przez głupoty wypisywane tam.


kapizioom - 17-03-09, 15:32
Ja mam taką jedną poprawkę co do mist ninja ponieważ nie został tutaj wymieniony kisane który jest mist ninją. Niewiem czy Kisane double body też czy nie ale myślę, że tak.


chibi77 - 17-03-09, 15:46
A ja potrzebuje dobrego teamu na streak ;P bo grałem dobrze, miałem sannina, ale potem był restart NA i mnie zownowlało >< czyli musiałem dalej od początku i nie chciało mi się, niedawno wróciłem, ale dużo zapomniałemxD

Dajcie jakiś dobry team, najlepiej z Shikamaru... Bierzcie pod uwagę postaci:
z misji D,C,B,A, z S mam tylko Tsunade, a z Shippuudena mam naruto, lee, tenten i sakurke ><

Poza tym mam takie wrażenie że jak masz np. Sand Ninja w składzie, to częściej pojawiają się wrogowie z sand nijna... przynajmniej u mnie xD

Edit//
Dla tenten fajny team jest z Kidoumaru i tayuyą :D, walimy mini-pająkami kidou, stuntujemy tenten jednocześnie używając potworków Tayuyi, stuntujemy tayują, a jak nie brakuje czakry, to jeszcze mieczami tenten zdzieramy 30, i zostaje wtedy przeciwnikom jakieś 10 hp :D, plus pajączki jeszcze działają :D

do kolegi z dołu:
używaj przecinków, bo trudno się połapać w tym co piszesz :]


kapizioom - 21-03-09, 09:15
Ja mój najlepszy streak nabiłem teamem: Uzumaki Naruto, Uzumaki Naruto (S), Kidomaru. No niby używają tej samej chakry ale każdy z nich wali 40 lub więcej, więc ładnie idzie to zabijanie wrogów. A co do tego, że jak ma sie np. Sand ninja to częściej się na nich natrafia to prawda raczej nie jest, bo przecież walki są rozdawane losowo i z kim będzie sie walczyć zależy kiedy się naciśnie START QUICK GAME lub START LADDER GAME.


BlackMagicc - 16-04-09, 18:54
Poradnik bardzo przydatny, kilka teamów naprawdę mocnych, chociaż z misją "A Girl Grown Up" męczyłem się 3 dni i w końcu dałem za wygraną. Nabić streak'a 5 jakimkolwiek teamem z Sakurą graniczy moim zdaniem z cudem. Za to bardzo dobry team w mojej ocenie wygląda następująco: Sakon- Zaku- Temari.
Down:
Arigato, przetestuję;) Team którym nabiłem jak narazie streak 7 i mam zamiar walczyć nim dalej po zrobieniu misji w trybie Quick Game: Ten Ten-Temari-Shikamaru, chociaż jak się gra przeciwko komuś używającemu tego składu to można dosłownie cholery dostać;P


chibi77 - 19-04-09, 00:56
/\ up//
dobry team z sakurka, to Sakura, Lee, i shizune, albo temari[zalezy od strategii], albo Team 7 ^^

Znalazlem w miare fajny team, na aktualne skille.
Kankuro-Kiba-Neji.
Kiba atakuje air markingiem postaci typu Gaara/Sasuke itp. które mają dużą redukcję [~30 hp, czy 50%] i Double headem wykanczamy te 15 dmg. na runde.
Kankuro naznaczamy jakas postacie bez redukcji, albo naznaczoną przez Kibe. potem w zależności od chakry - jak mamy zielona i czerwona, to czekamy runde, jak inne, to poisona.
jak mamy taijutsu i bloodline to atakujemy kankuro 45, czy 65, jesli naznaczony, a nejim bijemy palmsami. dead.
potem bijemu gauroga Kiby, poison kankurou a nejim robimy spina. kankuro dobija lalkami.
tym teamem nabiłem 8 streak, na poziomie ANBU - wg. mnie to dobry wynik :P


mati 8888 - 30-04-09, 19:21
moze ktoś mi doradzic jakis skład z kidoumaru


chibi77 - 30-04-09, 22:02
fajne 2 teamy na Kimimaro
wybierasz Kidoumaru, Shizune i jakąś postać, to zależy, ja polecam kankurou.
Kidoumaru robi massa na 35. Kankurou dobija na 65. Kimimaro atakuje najlepiej stunntera(ino, gaare) 40 i go stunntuje. kankurou uderzamy na 45, a shizune 15 dobijamy(ewentualnie leczymy kimmimaro, jeśli oponnent się broni)

2 team to : Tenten(S), Kimimaro, gaara rehabilited.
Zbieramy chakre przez 3 rundy broniąc się<jak dobrze pójdzie,to może być 2 rundy>, stunntujemy gaarą. Gara nazbieraną chakrą ubija 35, kimimaro 35, tenten(S) 35[jak dobrze pójdzie] a jak nie, to po 10, 15 marnujemy na stunntera, albo reducatora. potem którymś massem dobijamy, najlepiej tenten. jeśil nie idzie, lub tenten ginie, to marnujemy na tego któremu zabraliśmy 15 hp 20 kimimaro, a na silniejszego oponenta atak gaary. wtedy miażdzymy przeciwnika, i zostaje mu ~5/10 hp.

Kidoumaru nie jest strasznymati 8888, jest silny. możesz wziąć dla niego tayuye i tenten, a jeśli masz to Tenten(S). wtedy wiadomo, tayuta = stunt, kidou atakuje robaczkami, tenten massem. potem tayuya robi doki, i zabiera po 12 na rundę. kolejny mass Tenten[ewentualnie stunt] zabierasz czakrę tayuyą, i czekasz. na reducującye chary używaj 50 kidou.

Acha kolego, mam nadzieję, że zostaniesz jeszcze na forum, witamy cię :P
/No nie został :/

Fajny team obczajony : Sakura, Sakura(S), Chouji. Zaje... wnerwiający :P Podobnie jak w Shizune, Skarura, Chouji - Meat Tank, 2 tabletki, Nietykalność + leczenie Shizune. Następnie kolejny Meat Tank, leczenie Sakury. potem stuntujemy, dobijamy choujim :P

A jakiś dobry team z Kabuto albo Itachim??

[spotkanie]Radom - spotkanie fanów Naruto
[spotkanie] SPOTKANIE FANÓW NARUTO W POZNANIU
Kishimoto vs Kubo/Naruto vs Bleach
ShinobiWar.com Najlepsza gra RPG przez przeglądarkę o Naruto
Kishimoto magikiem; analiza postaci Naruto i Sasuke
the end of naruto part 1&2 by Kosu & Tubylec
Naruto 2: Broken Bond (Xbox 360)
[W3 UMS] Naruto vs. Bleach
Naruto RPG Uketsugareshi Hi no Ishi
naruto + warcraft III The Frozen Throne
  • indeks 1620
  • buty dla yorkow
  • otto;kabarety
  • zatrzasniete tylne drzwi
  • slownik grecki on line
  • Pakiet wątków z for internetowych , Start